Efendy Šperky

Doprava ZDARMA při objednávce nad 3000 Kč.

Rychlá objednávka +420 774 140 859

×
 x 

0

Nadčasové, elegantní, ale i klasické

Hodinky PRIM

O hodinkách PRIM

Nadčasové, elegantní, ale i klasické hodinky PRIM z nejkvalitnějších materiálů, které však nikdo nepřehlédne: to jsou originální hodinky PRIM.


Hodinky PRIM
jsou poctivé hodinky dělané s láskou, tradicí a zkušeností. V novém miléniu jsme dali hodinkám PRIM nová srdce v moderním kabátě, a obnovili tradici. To jsou originální hodinky PRIM.


Jejich klasický a nadčasový vzhled se stal synonymem pro jednoduchou eleganci. Přitažlivost českých hodinek PRIM spočívá v detailně promyšleném vzhledu, který perfektně doplní společenský outfit stejně efektně, jako ten ležérní. Hodinky PRIM jsou jedinečné modely se kterými vystoupíte z davu a budete vlastnit originální kousek.

Kolekce hodinek PRIM Pilot

Pánské hodinky PRIM Pilot Chronograph české značky v sobě kombinují vysokou kvalitu použitých materiálů a originální design. Pouzdro hodinek je vyrobené z té nejkvalitnější ušlechtilé oceli 316L (ve stříbrné, černé PVD a nově IP antické stříbrné barvě) a nově jsou hodinky s safírovým antireflexním sklíčkem.
Designéři navrhli nový, detailně promyšlený ciferník s vystouplými čitelnými indexy a také doplnili symbolickým trojúhelníkem s tečkami, který neodmyslitelně k modelu PRIM PILOT patří.

Nechybí ani tradiční nápis PILOT s ukazatelem příčného sklonoměru. Hodinky jsme oživili novou originální pilotní ručkou s luminiscenční vrstvou. Dva výrazné chronografy poslouží funkcí stopek a 24 hodinového času. Nad pozici 6 hodiny se nachází datum. Použili jsme osvědčený kalibr chronograf OS21. Kvalitní prošívaný retro kožený řemínek je zakončen designovou ocelovou sponou na trn. Propracovanou korunku zdobí decentní logo – ikona písmene P přecházející do kruhového oblouku, který představuje plynutí času. Voděodolnost 5 ATM zaručuje odolnost proti vlhku při běžném užití.

Kolekce hodinek PRIM Diplomat

Hodinky PRIM inspirované populárními modely vyráběnými od roku 1960 národním podnikem Chronotechna. Hodinky v sobě kombinují prvky společenských hodinek vyráběných na počátku 60. let s nestárnoucími prvky z legendárních modelů jako Brussel, Diplomat či Elegant v novém provedení.

Pouzdro hodinek PRIM Diplomat je vyrobeno podle původní dokumentace hodinek národního podniku Chronotechna z roku 1965 (původní označení hodinek: 66 104 1, 66 105 3, 66 106 1, 66 107 3, 68 134 3, 68 149 1) s nově navrženým skleněným průzorem.

Cílem designerů a konstruktérů bylo vytvořit hodinky, které jednak odkazují na legendární společenské modely hodinek PRIM s nově navrženým designem, ale přitom se zároveň snaží zachovat kombinaci specifických prvků z původních společenských hodinek z let 1960-1968.
K umocnění původního rázu bylo navíc použito nejstarší a nejznámější logo PRIM v podobě „bochníkového tvaru“, které se historicky pojí s prvními společenskými hodinkami PRIM.

Dámská kolekcePRIM Harmonie Lady

Elegantní a nadčasový model hodinek PRIM Harmonie. Hodinky zaujmou na první pohled, jsou jednoduché, elegantní a hodí se pro každou příležitost.

Společenské hodinky s osvědčeným quartzovým strojkem VJ22B. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli 316L, uzavřené nerezovým víčkem s popisem modelu a opatřeny safírovým sklem. Model s leštěným pouzdrem dodává hodinkám klasický vzhled, který ve spojení s elegantním ciferníkem s indexy zaujme na první pohled. Tyto dámské hodinky PRIM jsou opatřeny decentě navrženými ručičkami, tak aby hodinky zůstaly elegantní z každého úhlu. Hodinky jsou dodávány s kvalitním koženým řemínkem nebo luxusním nerezovým tahem.


Hodinky PRIM

Pohodlný výběr pánských a dámských hodinek PRIM na www.ceske-hodinky.cz

Hodinky PRIM

Pohodlný výběr pánských a dámských hodinek PRIM na www.ceske-hodinky.cz
TOP